logo3

Wydarzenia

IV Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Sabaton - relacja

Dzień 23 maja 2015 roku przeszedł już do historii, ale w rozbawionych duszach i sercach uczestników IV Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Zespołu Sabaton zorganizowanego przez oficlajny polski fanclub Polish Panzer Battalion pozostanie na długo. O ile nie na zawsze..

zlot PPB 12Progresja Cafe, foto. Rafał Klęk                                     

Czytaj więcej...

Dekadencja - relacja

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce młodzi fani szwedzkiej grupy metalowej Sabaton, nowatorsko epatującej w warstwach lirycznych opisami kampanii wojennych, postanowili przybliżyć twórczość zespołu polskiej społeczności poprzez założenie portalu oraz forum, a później fanklubu dla tych, którzy dali się w to wciągnąć.

Dekadencja 6

Czytaj więcej...

Zlot, zlot i po zlocie

Zlot, zlot i po zlocie. A skoro to już za nami, warto napisac kilka słów o tym jak było.

Zlot

Pierwsi zlotowicze pojawili się znacznie przed 19.00, na którą zaplanowane było "otwarcie bram". Przed oficjalnym rozpoczęciem każda z przybyłych osób dostała sabatonowy plakat, naklejkę oraz „wizytówkę” zlotową, na której można było wpisać swoje imię bądź ksywkę...

Czytaj więcej...

II Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Sabaton - relacja

29 kwietnia 2012 roku odbył się II Ogólnopolski Zlot Fanów Zespołu Sabaton. Wydarzenie miało miejsce w klubie Agrafka w Zgierzu.

Zlot cieszył się popularnością wśród fanów z całej Polski, ponieważ wielu z nich nie dotarło na zeszłoroczny zlot w Katowicach ze względu na odległą lokalizację. Położony w centrum Zgierz był idealnym miejscem na zorganizowanie spotkania sympatyków twórczości szwedzkiego zespołu. Jeden z członków Polish Panzer Battalion, a zarazem mieszkaniec Zgierza, zaangażował we współpracę przy organizacji władze miasta, co było dodatkowym atutem zlotu. Szczególne podziękowania należą się Pani wiceprezydent, Bogumile Kapuście, prywatnie fance Sabatonu,  która zadbała o uczestników. Mogli oni liczyć na ciepły posiłek a także z dumą prezentować okolicznościowe koszulki, stworzone specjalnie na tę okazję.

Czytaj więcej...

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine