logo3

Miesiąc do Sabaton Open Air 2017

Miesiąc! Już tylko tyle pozostało do najważniejszego festiwalu dla wszystkich fanów zespołu Sabaton - Sabaton Open Air w Falun. W tym roku będzie to wydarzenie wyjątkowe. Najbliższa edycja jest bowiem dziesiątą, jubileuszową, spodziewamy się więc niesamowitych atrakcji podczas koncertów. Z niecierpliwością odliczamy dni do wyjazdu, a kto z Was nie nabył jeszcze biletu ma okazję zrobić to już teraz: *klik*

Wszelkie informacje na temat festiwalu (ceny biletów, zespoły oraz koncerty) możecie sprawdzić w mobilnej aplikacji, przygotowanej specjalnie na to wydarzenie: *klik*

Dziś Sabaton gra na Masters of Rock!

Trzynasty lipca, to już dziś! Właśnie ruszył festiwal Masters of Rock w Vizovicach - ważne wydarzenie dla wielu fanów cięższych brzmień. W tym roku szczególne również dla sympatyków Sabatonu, ponieważ zespół zagra wyjątkowy koncert w towarzystwie orkiestry symfonicznej. Nie mogło tam zabraknąć delegacji z PPB, której została powierzona specjalna misja! Wypatrujcie naszych reprezentantów, ponieważ razem z nimi ruszyły do Czech ulotki informujące o zbliżającym się Międzynarodowym Zlocie Fanów Zespołu Sabaton w Zgierzu, o którym napiszemy wkrótce, a już dziś serdecznie wszystkich zapraszamy!

Ulotki zlot 2017

Sweden Rock Festival 2017

Sweden Rock Festival to największy rockowy festiwal północnej Europy - co roku pojawia się tam blisko 40 tysięcy miłośników ciężkiego brzmienia. Pięcioosobowa reprezentacja Polish Panzer Battalion miała w tym roku okazję być częścią tego niesamowitego wydarzenia.

SRF 2017 2

Czytaj więcej...

Pierwszy Międzynarodowy Zlot!

Polish Panzer Battalion z ogromną radością zaprasza wszystkich fanów zespołu Sabaton na pierwszy międzynarodowy zlot do Zgierza! Po kilku latach wspaniałych spotkań w gronie polskich fanów postanowiliśmy spróbować czegoś nowego. Chcemy zebrać jak najwięcej fanów zarówno z Polski, jak i z całej reszty świata! 
Na ten dzień szykujemy wiele atrakcji – konkursy z nagrodami, gadżety dla uczestników i dużo dobrej muzyki. Dodatkiem będzie odbywający się tuż obok festiwal City of Power!

Jakiekolwiek pytania czy sugestie kierujcie na naszego maila lub forum – odpowiemy na wszystkie Wasze wątpliwości! 

Zacznijcie magazynować dobrą energię już dziś i do zobaczenia we wrześniu!

zlot 2017 baner pl

Wstęp wolny. 

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1223430841117527
Wydarzenie City of Power na fb: https://www.facebook.com/events/1368285609911315

PPB on Tour #6

Na przełomie lutego i marca Sabaton zawitał do Polski, by zagrać dla nas 4 koncerty. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, na którym widać jak wspaniała jest polska publiczność!

Sabaton ponownie podbija Amerykę Północną!

Po pięciu latach szwedzi znów zagrają jako headlinerzy na 26 koncertach w Ameryce Północnej w towarzystwie fińskiego Battle Beast i norweskiego Leaves’ Eyes. Dwudziestego kwietnia rozpocznie się trasa po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Część biletów została już wyprzedana, co świadczy o ich rosnącej popularności nie tylko w Europie. Życzymy im udanej trasy, trzymamy kciuki i liczymy, że Jocke znów kupi sobie spodnie, takie ładne, amerykańskie.

Znamy line-up na SOA 2017

Wakacje coraz bliżej, a to oznacza, że przed nami Rockstad Falun: Sabaton Open Air 2017!
To już kolejna, tym razem jubileszowa, X edycja tego festiwalu. Od tygodnia znamy pełny skład muzyczny wydarzenia. W tym roku czekają nas aż 4 dni zabawy i blisko 30 zespołów! Na miejscu na pewno nie zabraknie wolontariuszy z Polish Panzer Battalion. Ciekawe jaką niespodziankę szykuje Sabaton na ten specjalny występ! Więcej informacji na temat festiwalu znajdziecie tutaj: *klik*
 
Falun 2017

Złota Płyta w Polsce

Najnowszy album Sabaton The Last Stand ukazał się w sierpniu zeszłego roku. Zespół w styczniu wyruszył w trzymiesięczną trasę po Europie, by promować album. Okazuje się, że naprawdę dobrze im to wyszło, bo sprzedaż TLS sięgnęła ponad graniczną wartość 10 tysięcy egzemplarzy w naszym kraju! W kwietniu 2017 album uzyskał status Złotej Płyty w Polsce. To samo wyróżnienie otrzymał też w Czechach i Szwecji.

Gold Album 2017

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

German Saboteurs

swedishcaroleans

British Metal Machine