logo3

Kilka słów o nowym albumie. Filmik został nakręcony 22 lutego w Sztokholmie podczas pierwszego oficjalnego odsłuchu "Heroes", w którym brało udział około 30 dziennikarzy z całego świata. Tłumaczenie w rozwinięciu.

Znamy też już tytuły bonusowych utworów:

1. 7734
2. Man Of War
3. For Whom The Bell Tolls (Metallica cover)
4. En Hjaltes Vag (Raubtier cover)
5. Out Of Control (Battle Beast cover)

Tłumaczenie:

Joakim: Nie wiem jak dokładnie wyrazić to, co czuję. Mam gęsią skórkę na samą myśl... 

Thobbe: Zawsze staramy się dać z siebie wszystko. 

Joakim: To jest pierwszy album nagrany w nowym składzie. Szczerze mówiąc to naprawdę było dla mnie ciężkie, bo jeśli ja coś spieprzę to wszyscy będą obwiniać nowych chłopaków - Chrisa, Thobbego i Hannesa. Jeśli nowe kawałki nie będą wystarczająco dobre, ludzie będą mówić że stary Sabaton był lepszy, nawet jeśli nigdy nie napisali żadnego utworu. W związku z tym w listopadzie połowę albumu po prostu wyrzuciłem i zacząłem od nowa.
Nigdy nie siedzimy długo w studiu, wiele rzeczy jest już gotowych zanim tam wejdziemy. Spędzenie tam 12 miesięcy może spowodować, że utracimy z oczu cel.

Thobbe: Miałem tremę. Nauczyłem się wszystkiego z taśm i tak dalej, ale nadal byłem bardzo zdenerwowany.

r: Brzmienie Sabatonu ukształtowało się w wyniku inspiracji wieloma zespołami. Można wyraźnie zobaczyć wpływy różnych grup na twórczość naszego zespołu. Jednak z drugiej strony wcale nie słychać Sabatonu w tym, co tworzą inne zespoły. Sabaton brzmi jak wiele grup, ale żadna nie brzmi tak jak Sabaton.

Joakim: Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Zagramy teraz, więc... powiem jak DeMaio: będziemy grać głośno, to heavy metal. Dziękuję, że przyszliście. Bawcie się dobrze. 

 

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine