logo3

ppb zlot2 3


Oficjalny polski fanklub zespołu SABATON, Polish Panzer Battalion oraz Urząd Miasta Zgierza, mają przyjemność zaprosić wszystkich fanów zespołu Sabaton, na drugi ogólnopolski zlot! Tym razem zapraszamy Was w zaułki jedynego w Polsce i unikatowego w skali Europy Parku Kulturowego Miasto Tkaczy w Zgierzu, oraz do Klubu Agrafka przy ul. Mielczarskiego 1 - klimatycznego miejsca, słynącego z koncertów na żywo i wybornych piw regionalnych.

W planie zlotu:
- karaoke do utworów Sabaton;
- konkursy ze specjalnymi nagrodami związanymi z zespołem SABATON
- prezentacja unikatowych materiałów filmowych i muzycznych wraz z DVD World War Live;
- powitalne piwo lub napój bezalkoholowy oraz okolicznościowa koszulka dla pierwszych 50 fanów
- afterparty z muzyką hard rockową i metalową;

 

Data: 29 Kwietnia (niedziela),

Start: 17:00
Miejsce: Klub Agrafka, ul. Mielczarskiego 1
Wjazd: FREE!

PROFIL WYDARZENIA NA FACEBOOK'U

Organizacja II Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Zespołu Sabaton jest już dopięta na ostatni guzik. Zarówno hardware za który odpowiada Hellriser, czyli: miejsce na balety, nocleg, wyżywienie, sprzęt nagłośnieniowo-wyświetlający oraz ochrona imprezy przez Straż Miejską jak i software, czyli wszelakie atrakcje za które odpowiada Sztab (konkursy, materiały video itd). Osoby wybierające się w sobotę możemy zapewnić, że będą miały towarzystwo członków Batalionu, oraz zwiedzanie miasta. Raczej nie będzie problemu z noclegiem w ośrodku w którym będziemy mieszkać. 

Osoby, które przyjadą w niedzielę do godziny 15 mają szansę na limitowany posiłek. Tak więc prosto z podróży możecie liczyć na posiłek, pod warunkiem że odpowiednio wcześniej przyjedziecie. Wyżywienie tak jak i poczęstunek piwem oraz koszulka zlotowa są limitowane dla 50 sztuk. Warto się więc pośpieszyć. 
Po dotarciu na miejsce należy się skontaktować poprzez uruchomiona w tym celu infolinię (786-067-987) w celu odbioru kwitów uprawniajacych do odbioru posiłku i darmowego piwa. Infolinia będzie działała TYLKO w sobotę 16-19 oraz w niedzielę 11-17. 

Na dojeżdżających na dworzec kolejowy w Zgierzu może czekać osoba, która wskaże drogę lub zaprowadzi w miarę potrzeby na miejsce imprezy. Proszę zgłaszać taka potrzebę na infolinię. Autobusem linii 1 możecie podjechać 2 przystanki i dojść 200m. Pieszo macie ok 800m. 

Szykuje się świetna pogoda i ciepły wieczór. W ogródku klubowym będzie możliwość grillowania własnoręcznie zakupionych produktów. Ponieważ jest jeden murowany duży grill nie powinno być problemu z przepustowością ale dla większych ekip jadących np. samochodem sugerujemy zabranie jakegoś małego grilla na własne potrzeby. 
Jeżeli chodzi o całokształt atrakcji, to przygotowaliśmy ich dostatecznie wiele żeby wypełnić Wam czas i nie zanudzić jednocześnie. A najbardziej wytrwałych fanów może czekać prawdziwa niespodzianka.... 

W klubie nie ma gastronomii, piwo od 5 zł w górę ale pyszne regionalne z butelki a nie siki z kija ;) Jest szatnia, automaty do gry. W pobliżu nie ma parkingu, ale przy okolicznych ulicach jest dużo miejsc do postawienia auta. I patrole SM.

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine