logo3

Koncert w Krakowie sierpień 2022

Po dwóch latach Sabaton wraca do Polski! Koncert odbędzie się 23ego sierpnia na krakowskiej Tauron Arenie. Gościem specjalnym koncertu będzie nasza rodzima grupa Nocny Kochanek, a jako support zagrają szwedzi z Avatar.

Bilety na koncert są dostępne na knockoutmusicstore.pl oraz ebilet.pl

Znamy też już czasówkę wydarzenia:
18:00 - drzwi
19:00-19:60 - Avatar
20:00-21:00 - Nocny Kochanek
21:30-... - Sabaton

Jako fanklub organizujemy afterparty, zapraszamy! Szczegóły na wydarzeniu na facebooku lub na forum.

Grafika promująca koncert Sabaton w Krakowie

Zlot fanów 2020 przełożony

Bardzo nam smutno, jednak w obecnej sytuacji musieliśmy podjąć taką decyzję. Przekładamy zlot fanów zespołu Sabaton oraz koncerty towarzyszące. Tak jak wszyscy nie mamy pojęcia kiedy sytuacja się uspokoi jednak mamy nadzieję, że niedługo uda nam się spotkać. Stay heavy!

2020 zlot postponed

Zlot fanów 2020

Zapraszamy wszystkich fanów zespołu Sabaton oraz członków i przyjaciół Polish Panzer Battalion na imprezę w sobotę 18stego kwietnia 2020, która odbędzie się w warszawskim pubie Potok. Jak zawsze przygotowujemy różne atrakcje - karaoke, konkursy, tańce, hulanki, swawole. W tym roku to wydarzenie organizujemy z zaprzyjaźnionym zespołem z Włoch - Cremisi, którego gośćmi będzie folk metalowa Morhana i battalionowa Pyretta Blaze! 

2020 Sabaton Fans Gathering poster

Zarówno koncert, jak i zlot odbywać się będą w Potoku, jednak będą to w miarę niezależne imprezy. Wejście na zlot jest oczywiście bezpłatne, natomiast koncert będzie kosztował symboliczne 15zł. Miejscówka ma tak zorganizowane pomieszczenia, że podczas koncertu na spokojnie można siedzieć przy barze i rozmawiać. Więc koncert nie jest obowiązkowy, chociaż wszystkich bardzo na niego zapraszamy, bo będzie świetny :D

Link do duskysji na forum: http://forum.sabaton.pl/index.php?/topic/1093-zlot-fanów-zespołu-sabaton-2020/
Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook...22660968065572/

Czytaj więcej...

Seven Pillars of Wisdom - teledysk

21.12.2019 - dziś premiera teledysku do utworu Seven Pillars of Wisdom. Jego tekst mówi o postaci T.E. Lawrence'a, który brał udział w IWŚ i spisał swoje przeżycia w książce Siedem filarów mądrości. W teledysku w jego rolę wciela się historyk Indy Neidell.

Angels Calling feat. Apocalyptica

Na nadchodzącej trasie europejskiej promującej album The Great War jako support wystąpi między innymi Apocalyptica, czyli zespół w którym oprócz perkusisty jest trzech wiolonczelistów i grają zarówno covery, jak i swoje własne utwory. Brzmienie jest niesamowite, czego mamy szansę doświadczyć na nowonagranej wersji utworu Angels Calling z płyty Attero Dominatus. Jest to utwór opowiadający o pierwszej wojnie światowej. Sabaton zapowiedział, że na koncertach pojawi się kilka utworów właśnie z udziałem muzyków z Apo.

ikonafejs ikonayoutube ikonasabaton

Warto odwiedzić

sabaton.pl CartonMerch

Oficjalny sklep internetowy Sabatonu

Rockstadt Falun - Sabaton Open Air - strona oficjalna

Sklep Sabatonu w Nuclear Blast


Inne fankluby

Sabaton French Division

banergermansabo

swedishcaroleans

British Metal Machine